Zestaw kawiarka Bialetti Rainbow z kawą Darvea Zobacz większe

Zestaw Kawiarka Bialetti Rainbow 3tz + gratis Kawa Darvea 250 g

Zestaw zawiera:

  • Kawiarka Bialetti Rainbow 3 tz
  • Kawa Darvea Premium 250 g

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

119,00 zł brutto

Więcej informacji

O kawiarce Bialetti

Model Bialetti Rainbow 3tz służy do jednoczesnego zaparzenia 3 filiżanek espresso (po ok. 50ml). Pojemność całkowita to 150ml.

Doskonała do parzenia włoskiego espresso. Wystarczy kawiarka Bialetti Rainbow, nasza dobra kawa Darvea oraz kilka minut.

• Konstrukcja:
Klasyczna kawiarka w ekstrawaganckim wydaniu. Nietuzinkowy wygląd w połączeniu z jakością Bialetti. Doskonały wybór dla ludzi kochających espresso. Rączka oraz dodatkowy uchwyt zapewniają wygodę podczas podawania oraz przenoszenia trunku.

• Użytkowanie:
Bialetti Rainbow może być używana zarówno w palnikach gazowych jak i elektrycznych. Kawiarkę należy ustawić tak aby rączka znajdowała się po za zasięgiem źródła ciepła.

Kawiarka nie nadaje się do mycia w zmywarce. Należy myć ręcznie, bez użycia detergentów.

Należy pamiętać, iż wybierając rozmiar kawiarki ważna jest ilość kawy, którą chcemy zaparzyć. Określona jest ona przez producenta.

• Jak działa moka?
Kawiarka składa się z dwóch zbiorników: górnego, zakończonego uszczelką, dolnego zbiornika oraz filtra. Kawę należy umieścić w filtrze, a dolny zbiornik zalać wodą poniżej poziomu zaworu bezpieczeństwa. Następnie łączymy ze sobą wszystkie elementy i stawiamy kawiarkę na kuchence. Po kilku minutach woda przedostaje się do zbiornika górnego poprzez zmielone ziarna kawy. Pyszna, aromatyczna kawa jest już gotowa.

 

Więcej o tej parzeniu kawy w kawiarce w artykule: Jak zaparzyć kawę w kawiarce?

 

Kawa Darvea w zestawie

Przygodę z wyjątkową kawiarką warto rozpocząć od równie wyśmienitej kawy. Dlatego w zestawie znajdziecie Państwo  "Honduras SHG" lub "Ethiopia Sidamo".

Smacznego :)

  • Baner sklep - desktop