Zespół Darvea - palarnia kawy

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy są mocno związani z regionem tarnowskim

 

 

Palarnia kawy i sklep z kawą

 

Jesteśmy palarnią kawy z Tarnowa. Naszą kawę możesz kupić u nas na miejscu lub zamówić przez Internet na darvea.pl. Oferujemy bogaty wybór kaw z segmentu premium oraz specialty. Wypalamy je sami w naszym niewielkim piecu rzemieślniczym, w kontrolowanym ręcznie procesie. Co to oznacza? Że jakość naszej kawy jest zdecydowanie wyjątkowa.

 

Kawa Darvea przed i po wypaleniu

Kawę, którą kupisz u nas wypalamy sami, w ręcznie sterowanym procesie. Dzieje się to w niewielkim piecu rzemieślniczym. Cały proces przebiega tyle ile potrzeba, by wydobyć najlepszy smak z ziaren kawy

 

 

Herbata Nomads w Darvea

Na półkach naszego sklepu znajdziesz nie tylko kawy, ale również duży wybór herbat

 

 

#W7A - Warsztatowa 7A - wyjątkowe miejsce na kawowej mapie Tarnowa

 

#W7A to wyjątkowe miejsce na kawowej mapie Tarnowa i mamy nadzieję, że nie tylko Tarnowa :-). Nasza palarnia kawy zlokalizowana jest właśnie tu, w Tarnowie na ulicy Warsztatowej 7A. Jest to też miejsce, w którym możesz kupić naszą kawę, skosztować jej, porozmawiać z nami o niej. Czekamy na Was osobiście właśnie w tym miejscu. Szukajcie informacji o tym co dzieje się tu stacjonarnie w mediach społecznościowych pod #W7A.

 

Palarnia Kawy Darvea - tu dbamy o każde ziarno kawy

 Każde ziarno, które do nas dociera otaczamy szacunkiem. Z resztą tak dzieje się już od początku, gdyż współpracujemy z najlepszymi dostawcami i farmerami

 

 

Dobrze Cię widzieć w naszej palarni kawy!

 

Naszą kawę możesz zamówić przez Internet, kupić bezpośrednio w naszej palarni lub w zaprzyjaźnionych sklepach. Jeżeli ciekawi Cię to jak jest przygotowywana oraz chciałbyś nas poznać będzie nam miło Cię zobaczyć u nas. Jesteśmy otwarci na rozmowę i podzielenie się naszym bogatym doświadczeniem związanym z kawą. Doradzimy jakie kawy wybrać do danych metod parzenia. Gościliśmy w naszych progach wielu Klientów z całej Polski. Trafiali do nas również zaciekawieni Klienci z Francji, Anglii, Niemiec czy nawet dalekiej Australii.

Nasi Klienci cenią jakość naszych kaw oraz naszą obsługę, co wyrażają w przeprowadzanych przez nas ankietach.

 

Jak dojechać do palarni Darvea?

 

Ten kto do nas dociera, to prawdziwy miłośnik kawy :-). Nie tak całkiem łatwo trafić no naszej palarni, ale chcieliśmy dać naszej kawie nieco wytchnienia i spokoju podczas jej przygotowywania, a #W7A jest właśnie takim miejscem.

 

 

Szerokość geograficzna: 50.0045314501408 N

Długość geograficzna: 20.961492158047527 E

 

 

Mapka dojazdowa - palarnia kawy Darvea

 

#W7A - Dobrze Cię widzieć!

Wpadnij do nas dzisiaj po kawę :-)