Darvea odznaczona znakiem Made in Małopolska

Docenienie jakości produktów

Wysoka jakość naszej kawy została doceniona przyznaniem prestiżowego znaku Made in Małopolska w kategorii "Smak". Cieszymy się, że Urząd Marszałkowski w Krakowie dostrzegł unikalne walory naszej kawy.

Darvea odznaczona znakiem Made in Małopolska

Regionalność jako unikatowość cech naszej kawy

Tym bardziej jest nam miło, że otrzymaliśmy ten znak, gdyż staramy się angażować jako firma i jako ludzie w różne inicjatywy, które mają charakter społeczny i regionalny. Jakkolwiek nasza marka ma wymiar ogólnopolski, to identyfikujemy się z regionem, gdyż każdy region ma w sobie coś unikatowości.

Chcemy by ta unikatowość i różnorodność wszystkich polskich regionów tworzyła jedną atrakcyjną i uzupełniającą się całość.

Obejrzyj filmik promocyjny Made in Małopolska

Filmik promocyjny znak Made in Małopolska

Kawa Darvea w doborowym towarzystwie

Ambasadorami znaku Made in Małopolska są m.in. takie ogólnopolskie i światowe marki jak m.in. WiśniowskiRMF FMMaspexTymbark czy Kraków Airport.

Manufaktura kawy

Darvea jest pierwszą marką kawy odznaczoną tym znakiem. W klimacie manufaktury mogą powstawać arcydzieła sztuki kawowej i Made in Małopolska to potwierdza. Cieszymy się tym odznaczeniem, czujemy się dumni i jednocześnie jest to dla nas wyzwanie i zobowiązanie do utrzymania stale najwyższej jakości naszych świeżo palonych kaw z całego świata. Cieszymy się, że jesteśmy produktem godnym polecenia.