Search on blog

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Zestaw prezentowy mały -2x100g kawa ziarnista+100g herbata+czekolada

Zestaw zawiera:

  • Kawa Darvea 2 x 100g Premium,
  • Naturalna herbata 100g,
  • Ręcznie robiona czekolada Cortez,
  • Eleganckie pudełko eko,
  • Własny wybór kaw

Więcej szczegółów

73,90 zł brutto

  • Tak
  • Nie
  • Tak
  • Nie

Więcej informacji

Poszukiwanie idealnego prezentu to nie lada wyzwanie! Zaskocz rodzinę i znajomych oryginalnym prezentem z tarnowskiej palarni kawy DARVEA.  W zestawie znajdziesz 2 wybrane przez siebie kawy, świeżo palone ,o zaskakującym smaku i aromacie, naturalną herbatę, która umili zimowe wieczory oraz coś na słodko - ręcznie robioną czekoladę CORTEZ z liofilizowanymi owocami. A wszystko to zapakowane w ekologicznym, eleganckim pudełku.

Kawy do wyboru:

Opisy wszystkich kaw znajdują się na stronie internetowej w zakładce KAWY. Składając zamówienie napisz do nas wiadomość z Twoim własnym wyborem kaw, a umieścimy je w pudełku.

Zapakujemy ten prezent stylowo

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu jak to mawiają. W tym przypadku jednak otrzymujesz od nas dwa w jednym. Wyśmienitą zawartość zestawu prezentowego, zapakowanego w gustowne, eleganckie i w minimalistycznym stylu eko - pudełku Darvea.

Wszystko to przewiązane kokardką - gotowe do wręczenia

 

Zdjęcia poglądowe

Zdjęcia mają jedynie charakter poglądowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi kawamiczekoladami
oraz herbatami i wyboru idealnego smaku dla siebie. Jeżeli jednak decyzja jest zbyt trudna, mamy świetne rozwiązanie. Opisz nam krótko jakiej kawy oczekujesz, a nasi specjaliści wybiorą ją specjalnie dla Ciebie.

W przypadku braku jakiejkolwiek informacji, kawy wysyłane są losowo, dlatego też bardzo prosimy o uwzględnienie swoich preferencji. Jesteśmy tu po to, by spełnić oczekiwania każdego z naszych klientów. A Twoje zadowolenie jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu.

Zestaw prezentowy


Obdaruj kogoś od razu - wyślemy bezpośrednio i jeżeli chcesz dołączymy życzenia!

Chcesz zrobić komuś niespodziankę? Idealnie! Możemy wysłać ten prezent bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować! Wystarczy, że zaznaczysz nam w komentarzu, że to jest prezent i podasz odpowiedni adres dostawy. Wtedy np. nie będziemy dodawać paragonu do tej przesyłki - tak będzie bardziej taktownie.

Jeżeli chcesz, dołączymy również do paczki bilecik z życzeniami, wystarczy, że wybierzesz tę opcję przy zakupie paczki i napiszesz nam w wiadomości treść życzeń.

Kartka z życzeniami

  • Baner sklep - desktop