Search on blog

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Prezent "Eksplorator" mini - zestaw: kawa, herbata i czekolada

  • Kawa Darvea 250g Manufaktura,
  • 2 x 100g herbata naturalna,
  • czekolada Cortez ręcznie robiona,
  • Eleganckie pudełko prezentowe eko,
  • Własny wybór kawy

Więcej szczegółów

115,30 zł brutto

Więcej informacji

"Eksplorator" jest osobą, która bada, poszukuje, jest ciekawą świata. Dlatego zestaw ten jest doskonałym prezentem dla takiego człowieka. Zawiera bowiem kawę, dwie różne herbaty naturalne i do tego ręcznie robioną czekoladę Cortez.

Kawa Darvea z manufaktury, świeżo palona doda aromatu i pozostawi niezpomniane wrażenia na długo w czasie dnia. Do tego naturlane herbaty i Cortez - ręcznie wykonana czekolada wysokiej jakości.

Odkrywaj nowe smaki!

Zdjęcia poglądowe

Prezentowane zdjęcia produktów mają charakter poglądowy. Wygląd graficzny etykiet może różnić się od rzeczywistego, a opakowanie jest bardziej praktyczne :)

Kliknij i sprawdź jak wygląda teraz opakowanie na kawę 

Zestaw Eksplorator

Zapakujemy ten prezent stylowo

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu jak to mawiają. W tym przypadku jednak otrzymujesz od nas dwa w jednym. Wyśmienitą zawartość zestawu prezentowego, zapakowanego w gustowne, eleganckie i w minimalistycznym stylu eko - pudełku Darvea. Wszystko to przewiązane kokardką - gotowe do wręczenia

 

 

Obdaruj kogoś od razu - wyślemy bezpośrednio i jeżeli chcesz dołączymy życzenia!

Chcesz zrobić komuś niespodziankę? Idealnie! Możemy wysłać ten prezent bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować! Wystarczy, że zaznaczysz nam w komentarzu, że to jest prezent i podasz odpowiedni adres dostawy. Wtedy np. nie będziemy dodawać paragonu do tej przesyłki - tak będzie bardziej taktownie.

Jeżeli chcesz, dołączymy również do paczki bilecik z życzeniami, wystarczy, że wybierzesz tę opcję przy zakupie paczki i napiszesz nam w wiadomości treść życzeń.

Kartka z życzeniami-przód

  • Baner sklep - desktop