Search on blog

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Zestaw kaw Darvea - Perła Renesansu - Tarnów

Zestaw prezentowy:

  • Kawa Darvea 3 x 150g,
  • Własny wybór kaw,
  • Pudełko prezentowe eko z tarnowskim ratuszem,
  • Naklejki na pudełku dopasowane są do wybranych przez Ciebie kaw

Więcej szczegółów

67,90 zł brutto

  • Tak
  • Nie

Więcej informacji

Daj się ponieść zapachowi świeżo wypalonych ziaren!

Zestaw kaw Darvea Perła Renesansu to pakiet trzech kaw wypalanych w pięknym Tarnowie. Wybierz swoje ulubione i skomponuj w ekologicznym pudełku. Sprawdzają się jako gustowny prezent lub wyjątkowa pamiątka. Dopracujemy każdy detal by stworzyć wyjątkowe pudełko tylko dla Ciebie.

Zdjęcia poglądowe

Zdjęcia mają jedynie charakter poglądowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi kawami i wyboru idealnego smaku dla siebie. Jeżeli jednak decyzja jest zbyt trudna, mamy świetne rozwiązanie. Opisz nam krótko jakiej kawy oczekujesz, a nasi specjaliści wybiorą ją specjalnie dla Ciebie.

Perła Renesansu - Zestaw kaw

Perła Renesansu - Zapakowany zestaw kaw

 

Zapakujemy ten prezent stylowo

 

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu jak to mawiają. W tym przypadku jednak otrzymujesz od nas dwa w jednym. Wyśmienitą zawartość zestawu prezentowego, zapakowanego w gustowne, eleganckie i w minimalistycznym stylu eko - pudełku Darvea. Wszystko to przewiązane kokardką - gotowe do wręczenia  

 

Obdaruj kogoś od razu - wyślemy bezpośrednio i jeżeli chcesz dołączymy życzenia!

Chcesz zrobić komuś niespodziankę? Idealnie! Możemy wysłać ten prezent bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować! Wystarczy, że zaznaczysz nam w komentarzu, że to jest prezent i podasz odpowiedni adres dostawy. Wtedy np. nie będziemy dodawać paragonu do tej przesyłki - tak będzie bardziej taktownie.Jeżeli chcesz, dołączymy również do paczki bilecik z życzeniami, wystarczy, że wybierzesz tę opcję przy zakupie paczki i napiszesz nam w wiadomości treść życzeń.

Kartka z życzeniami

  • Baner sklep - desktop