Search on blog

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Hario szklany Drip V60-02 - Czarny Zobacz większe

Hario szklany Drip V60-03 - Czarny

Rozmiar: V60-03

Kolor: przezroczysty, czarny

Materiał: szkło, tworzywo sztuczne

Przeznaczenie: do alternatywnego parzenia kawy

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

89,00 zł brutto

Więcej informacji

Drip Hario V60 - idealny na start do parzenia kawy

Jeśli chcecie rozpocząć przygodę z alternatywnymi metodami parzenia kawy to Hario Drip V60-03 jest idealnym wyborem dla Was. Metody przelewowe parzenia kawy zapewniają ogrom możliwości eksperymentowania z kawą.

Hario V60-03 pozwala na jednorazowe zaparzenie 300 do 500ml kawy. Stożkowa konstrukcja oraz żłobienia po wewnętrznej stronie stożka gwarantują doskonały przepływ wody. Ponadto dripper charakteryzuje się stylową konstrukcją, która sprawia, że staje się on ozdobą w każdej kuchni. 

Do przygotowania kawy potrzebujemy jedynie świeżo zmielonej kawy wysokiej jakości, ulubionego kubka lub serwera, filtra. Filtr umieszczamy na dripperze, który umieszczamy na naczyniu z którego będziemy serwować wyśmienitą kawę. Przygotowanie naparu zajmuje jedynie 3-4 minuty.

 

Jakiego rodzaju kawy polecamy do tego urządzenia?

Do metod alternatywnych, a w szczególności do przelewowych metod parzenia kaw, polecamy kawy w jasnym paleniu. Zachowują one więcej naturalnych właściwości ziaren. Przeważnie jasno palone kawy w naszej palarni, to kawy specialty. Pochodzące z konkretnej farmy, poddawane szczególnej trosce podczas zbierania i obróbki w plantacji, są najlepszym wyborem do drippera.

 

Więcej o tym jak parzyć kawę w Drip Hario V60

Jeżeli zainteresowała Cię ta metoda parzenia kawy, to więcej na jej temat znajdziesz w naszym artykule na blogu.

Co to jest dripper i jak go używać?

  • Baner sklep - desktop