Moc

Właśnie tu spoglądasz kawie w oczy i możesz poznać jej moc. Szukasz w niej szlachetności zbalansowanego smaku delikatnej czy zrównoważonej arabiki? Proszę bardzo! A może marzysz o silnych wrażeniach i kawach, które przyczyniają się do mocniejszego bicia serca? Czekają na Ciebie…

Moc Jest 31 produktów.

Podkategorie

  • Delikatne

    Marzenia bywają ulotne, mgliste, gdzieś poza cienką linią horyzontu. Jednocześnie mają niesłychaną potęgę, która może nas pchać ku wielkim czynom. Takie są właśnie nasze łagodne kawy - subtelne i szlachetne w smaku. Niech jednak nie zwiedzie Cię ta delikatność, bo dodają energii na cały dzień.

  • Średnie

    Szukamy w życiu równowagi - balansu, ale jednocześnie chcemy zachować własną wyrazistość i wyjątkowość. Właśnie w taki sposób możesz myśleć o tych kawach. Zrównoważone i jednocześnie z błyskiem w bystrym spojrzeniu. Tu "średnia moc" oznacza klasyczny wzorzec kawy, który zachęca smakiem oraz aromatem pobudzającymi zmysły.

  • Mocne

    Ostro, pobudzająco i z pełną energią - te cechy opisują biegun mocnych kaw. Spotykają się tu w całkowitej harmonii i jednocześnie obfitując w różnorodność -  intensywność smaku oraz siła kofeiny. Stuprocentowe arabiki czy mieszanki z naturalnie bogatsze w kofeinę robustą. Jeżeli potrzebujesz mocy, zostań tu na dłużej.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów