Search on blog

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Zestaw kaw w oryginalnym worku po kawie - 4x250g

Zestaw zawiera:

  • Kawa Darvea 4x250g Premium,
  • Możliwość wyboru wersji Prestige z kawami Specialty,
  • Oryginalny worek jutowy po kawie,
  • Własny wybór kaw

Więcej szczegółów

122,00 zł brutto

Więcej informacji

Oryginalny prezent dla miłośnika kawy

 

Zastanawiałeś się już jak zaskoczyć bliskie Ci osoby lub klientów prezentem?  Co powiesz na oryginalny prezent z tarnowskiej palarni kawy DARVEA? Zestaw zawiera 4 x 250g wybranych przez Ciebie kaw, świeżo palonych ,o zaskakującym smaku oraz aromacie. Wybierz kawy z każdego regionu ,a zapewnisz obdarowanemu niesamowitą podróż po całym świecie. A wszystko to zapakowane w oryginalnym worku jutowym po kawie który podkreśla wyjątkowość prezentu.

 

Potrzebujesz się poradzić? Skontaktuj się z nami telefonicznie (tel. 518 618 041) lub przez messengera. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiednich kaw.

 

Wersja z kawami Premium 

Zestawy do wyboru:

Zestaw 1 - Brasil Santos, Columbia Excelso, Ethiopia Sidamo, Honduras SHG

Zestaw 2 - Nicaragua SHB, Mexico Altura, Columbia Excelso, Brasil Santos

Opisy wszystkich kaw znajdują się na stronie internetowej w zakładce KAWY. Składając zamówienie napisz do nas wiadomość z Twoim własnym wyborem kaw, a umieścimy je w oryginalnym worku. W przypadku braku informacji o wyborze kawy, nasi specjaliści dobierają optymalny zestaw ziarenek.  

Zdjęcia poglądowe

Zdjęcia mają jedynie charakter poglądowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi kawami i wyboru idealnego smaku dla siebie. Jeżeli jednak decyzja jest zbyt trudna, mamy świetne rozwiązanie. Opisz nam krótko jakiej kawy oczekujesz, a nasi specjaliści wybiorą ją specjalnie dla Ciebie.

Najbardziej wyszukane kawy z naszej palarni w wersji Prestige

Chcesz docenić kogoś w sposób szczególny? Bliskiego, przyjaciela, kontrahenta? Wybierz wersję Prestige.

W jej skład wejdą 4 nasze najlepsze kawy specialty, które mamy w naszej palarni. Kawy specialty to kawy, których nie spotka się w zwykłym sklepie czy w markecie.

Ręcznie zbierane, najlepsze kawy, poddawane rygorystycznym ocenom.

Więcej o kawach specialty w sekcji: Kawy Specialty

 

Prezent znajduje się w oryginalnym worku po kawie

 

Worek, do którego schowany jest zestaw, to nic innego jak fragment dużego worka, w którym otrzymujemy zielone ziarna kawy. Przyjeżdża on do nas z Brazylii, Kolumbii, Etiopii, Indii itp. Dlatego każdy może mieć inny wzór. To oryginalny pomysł na prezent.

Worek jutowy

Obdaruj kogoś od razu - wyślemy bezpośrednio i jeżeli chcesz dołączymy życzenia!

Chcesz zrobić komuś niespodziankę? Idealnie! Możemy wysłać ten prezent bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować! Wystarczy, że zaznaczysz nam w komentarzu, że to jest prezent i podasz odpowiedni adres dostawy. Wtedy np. nie będziemy dodawać paragonu do tej przesyłki - tak będzie bardziej taktownie.

Jeżeli chcesz, dołączymy również do paczki bilecik z życzeniami, wystarczy, że wybierzesz tę opcję przy zakupie paczki i napiszesz nam w wiadomości treść życzeń.

Kartka z życzeniami-Przód

Kartka z życzeniami-Tył

  • Baner sklep - desktop