Search on blog

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Kawa Darvea w oryginalnym woreczku jutowym

  • Doskonały na prezent,
  • Wybór kawy do zapakowania,
  • Oryginalny wygląd 

Więcej szczegółów

39,00 zł brutto

  • 250 g
  • 500 g

Więcej informacji

Oryginalny prezent dla miłośnika kawy

 

Zastanawiałeś się już jak zaskoczyć bliskie Ci osoby lub klientów prezentem?  Co powiesz na kawę w oryginalnym woreczku? Szeroki wybór kaw pozwala na dopasowanie jej do gustu obdarowanej lub obdarowanego.

 

Potrzebujesz się poradzić? Skontaktuj się z nami telefonicznie (tel. 518 618 041) lub przez messengera. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiednich kaw.

 

Wersja z kawami Premium 

Kawy do wyboru:

Opisy wszystkich kaw znajdują się na stronie internetowej w zakładce KAWY. Składając zamówienie napisz do nas wiadomość z Twoim własnym wyborem kaw, a umieścimy je w pudełku.

W przypadku braku jakiejkolwiek informacji, kawy wysyłane są losowo, dlatego też bardzo prosimy o uwzględnienie swoich preferencji. Jesteśmy tu po to, by spełnić oczekiwania każdego z naszych klientów. A Twoje zadowolenie jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu.

Najbardziej wyszukane kawy z naszej palarni w wersji Prestige

Chcesz docenić kogoś w sposób szczególny? Bliskiego, przyjaciela, kontrahenta? Wybierz wersję Prestige.

W jej skład wejdzie 1 nasza najlepsza kawa specialty, którą mamy w naszej palarni. Kawy specialty to kawy, których nie spotka się w zwykłym sklepie czy w markecie.

Ręcznie zbierane, najlepsze kawy, poddawane rygorystycznym ocenom.

Więcej o kawach specialty w sekcji: Kawy Specialty

 

Informacja o worku jutowym 

 

Worek jutowy, to nic innego jak fragment dużego worka, w którym otrzymujemy zielone ziarna kawy, dlatego każdy może mieć inny wzór. Można go użyć do przechowywania nie tylko kawy, ale także różnego rodzaju warzywa np. marchewkę lub groch. Można go użyć również do dekoracji w domu np. ozdabiając doniczkę.  

Worek z kawą

  • Baner sklep - desktop