Zestaw prezentowy duży - 250g kawa ziarnista +2x100g herbata+filiżanka+czekolada+praliny+czekolada pitna

Zestaw zawiera:

  • Kawa Darvea 250g Premium,
  • Naturalna herbata 2 X 100g,
  • Elegancka czerwona filiżanka 
  • Ręcznie robiona czekolada Cortez,
  • Czekolada pitna Cortez
  • Eleganckie pudełko eko,
  • Własny wybór kaw

Więcej szczegółów

209,00 zł brutto

  • Tak
  • Nie

Więcej informacji

Szukasz wyjątkowego upominku dla rodziny, znajomych lub klientów? Co powiesz na oryginalny prezent z tarnowskiej palarni kawy DARVEA? Zestaw zawiera 250g wybranej przez Ciebie kawy, świeżo palonej ,o zaskakującym smaku oraz aromacie, 2 x 100g naturalnej herbaty na rozgrzanie w zimowe dni oraz ręcznie robioną czekoladę CORTEZ z liofilizowanymi owocami lub orzechami, której słodycz od razu poprawia humor, czekoladę pitną oraz praliny z nadzieniami: lawendowym, miętowym, różanym. A wszystko to zapakowane w ekologicznym, eleganckim pudełku.

Kawy do wyboru:

 

Opisy wszystkich kaw znajdują się na stronie internetowej w zakładce KAWY. Składając zamówienie napisz do nas wiadomość z Twoim własnym wyborem kawy, a umieścimy ją w pudełku.

 

Zdjęcia poglądowe

Zdjęcia mają jedynie charakter poglądowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi kawamiczekoladami
oraz herbatami i wyboru idealnego smaku dla siebie. Jeżeli jednak decyzja jest zbyt trudna, mamy świetne rozwiązanie. Opisz nam krótko jakiej kawy oczekujesz, a nasi specjaliści wybiorą ją specjalnie dla Ciebie.

W przypadku braku jakiejkolwiek informacji, kawy wysyłane są losowo, dlatego też bardzo prosimy o uwzględnienie swoich preferencji. Jesteśmy tu po to, by spełnić oczekiwania każdego z naszych klientów. A Twoje zadowolenie jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu.

Zestaw prezentowy

 

Zapakujemy ten prezent stylowo

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu jak to mawiają. W tym przypadku jednak otrzymujesz od nas dwa w jednym. Wyśmienitą zawartość zestawu prezentowego, zapakowanego w gustowne, eleganckie i w minimalistycznym stylu eko - pudełku Darvea.

Wszystko to przewiązane kokardką - gotowe do wręczenia

 Pudełko prezentowe

 

Obdaruj kogoś od razu - wyślemy bezpośrednio i jeżeli chcesz dołączymy życzenia!

Chcesz zrobić komuś niespodziankę? Idealnie! Możemy wysłać ten prezent bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować! Wystarczy, że zaznaczysz nam w komentarzu, że to jest prezent i podasz odpowiedni adres dostawy. Wtedy np. nie będziemy dodawać paragonu do tej przesyłki - tak będzie bardziej taktownie.

Jeżeli chcesz, dołączymy również do paczki bilecik z życzeniami, wystarczy, że wybierzesz tę opcję przy zakupie paczki i napiszesz nam w wiadomości treść życzeń.

Kartka z życzeniami-Przód