Zestaw kaw Darvea 3x250g - kawa ziarnista

Zestaw zawiera:

  • Kawa Darvea 3 x 250g Premium
  • Możliwość wyboru wersji Prestige z kawami Specialty,
  • Eleganckie pudełko eko,
  • Własny wybór kaw

Więcej szczegółów

94,00 zł brutto

Więcej informacji

Oryginalny prezent dla miłośnika kawy

Zastanawiałeś się już, czym obdarujesz bliskie Ci osoby lub klientów? Co powiesz na oryginalny prezent z tarnowskiej palarni kawy DARVEA? Zestaw zawiera 3 x 250g wybranych przez Ciebie kaw, świeżo palonych ,o zaskakującym smaku oraz aromacie. Wybierz kawy z każdego regionu ,a zapewnisz obdarowanemu niesamowitą podróż po całym świecie. A wszystko to zapakowane w ekologicznym pudełku.

 

 

Potrzebujesz się poradzić? Skontaktuj się z nami telefonicznie (tel. 518 618 041) lub przez messengera. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiednich kaw.

 

 

Wersja Premium

Kawy do wyboru:

 

Opisy wszystkich kaw znajdują się na stronie internetowej w zakładce KAWY. Składając zamówienie napisz do nas wiadomość z Twoim własnym wyborem kaw, a umieścimy je w pudełku.

 

Najbardziej wyszukane kawy z naszej palarni w wersji Prestige

Chcesz docenić kogoś w sposób szczególny? Bliskiego, przyjaciela, kontrahenta? Wybierz wersję Prestige.

W jej skład wejdą 3 nasze najlepsze kawy specialty, które mamy w naszej palarni. Kawy specialty to kawy, których nie spotka się w zwykłym sklepie czy w markecie.

Ręcznie zbierane, najlepsze kawy, poddawane rygorystycznym ocenom.

Więcej o kawach specialty w sekcji: Kawy Specialty

 

Zdjęcia poglądowe

Prezentowane zdjęcia produktów mają charakter poglądowy. Wygląd graficzny etykiet może różnić się od rzeczywistego, a opakowanie jest bardziej praktyczne :)

Kliknij i sprawdź jak wygląda teraz opakowanie na kawę 

Zapakujemy ten prezent stylowo

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu jak to mawiają. W tym przypadku jednak otrzymujesz od nas dwa w jednym. Wyśmienitą zawartość zestawu prezentowego, zapakowanego w gustowne, eleganckie i w minimalistycznym stylu eko - pudełku Darvea.

Wszystko to przewiązane kokardką - gotowe do wręczenia

 Zestaw prezentowy

 

Obdaruj kogoś od razu - wyślemy bezpośrednio i jeżeli chcesz dołączymy życzenia!

Chcesz zrobić komuś niespodziankę? Idealnie! Możemy wysłać ten prezent bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować! Wystarczy, że zaznaczysz nam w komentarzu, że to jest prezent i podasz odpowiedni adres dostawy. Wtedy np. nie będziemy dodawać paragonu do tej przesyłki - tak będzie bardziej taktownie.

Jeżeli chcesz, dołączymy również do paczki bilecik z życzeniami, wystarczy, że wybierzesz tę opcję przy zakupie paczki i napiszesz nam w wiadomości treść życzeń.

Kartka z życzeniami