Search on blog

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Hario szklany Drip V60-01 - Czarny Zobacz większe

Hario szklany Drip V60-01 - Czarny

Rozmiar: V60-01

Kolor: przezroczysty, czarny

Materiał: szkło, tworzywo sztuczne

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

69,00 zł brutto

Więcej informacji

Drip Hario V60 - idealny na start do parzenia kawy

Jeśli chcecie rozpocząć przygodę z alternatywnymi metodami parzenia kawy to Hario Drip V60-01 jest idealnym wyborem dla Was. Metody przelewowe parzenia kawy zapewniają ogrom możliwości eksperymentowania z kawą.

Hario V60-01 pozwala na jednorazowe zaparzenie 200-360ml kawy. Stożkowa konstrukcja oraz żłobienia po wewnętrznej stronie stożka gwarantują doskonały przepływ wody. Ponadto dripper charakteryzuje się stylową konstrukcją, która sprawia, że staje się on ozdobą w każdej kuchni. 

Do przygotowania kawy potrzebujemy jedynie świeżo zmielonej kawy wysokiej jakości, ulubionego kubka lub serwera, filtra. Filtr umieszczamy na dripperze, który umieszczamy na naczyniu z którego będziemy serwować wyśmienitą kawę. Przygotowanie naparu zajmuje jedynie 3-4 minuty.

 

Jakiego rodzaju kawy polecamy do tego urządzenia?

Do metod alternatywnych, a w szczególności do przelewowych metod parzenia kaw, polecamy kawy w jasnym paleniu. Zachowują one więcej naturalnych właściwości ziaren. Przeważnie jasno palone kawy w naszej palarni, to kawy specialty. Pochodzące z konkretnej farmy, poddawane szczególnej trosce podczas zbierania i obróbki w plantacji, są najlepszym wyborem do drippera.

 

Więcej o tym jak parzyć kawę w Drip Hario V60

Jeżeli zainteresowała Cię ta metoda parzenia kawy, to więcej na jej temat znajdziesz w naszym artykule na blogu.

Co to jest dripper i jak go używać?

  • Baner sklep - desktop