Search on blog

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Hario V60 Dripper plastikowy Zobacz większe

Hario V60 Dripper 01 plastikowy

Rozmiar: V60-01
Kolor: biały
Materiał:
tworzywo sztuczne

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

21,90 zł brutto

Więcej informacji

Drip Hario V60 na start

Jeśli chcecie rozpocząć przygodę z alternatywnymi metodami parzenia kawy to Hario Drip V60-01 jest idealnym wyborem dla Was. Metody przelewowe parzenia kawy zapewniają ogrom możliwości eksperymentowania z kawą.

 

Co możemy zrobić mając Hario V60-01 

Hario V60-01 pozwala na jednorazowe zaparzenie 200 do 360ml kawy. Stożkowa konstrukcja oraz żłobienia po wewnętrznej stronie stożka gwarantują doskonały przepływ wody. Ponadto dripper charakteryzuje się stylową konstrukcją która sprawia, że staje się on ozdobą w każdej kuchni. 

Do przygotowania kawy potrzebujemy jedynie świeżo zmielonej kawy wysokiej jakości, ulubionego kubka lub serwera, filtra. Filtr umieszczamy na dripperze który umieszczamy na naczyniu z którego będziemy serwować wyśmienitą kawę. Przygotowanie naparu zajmuje jedynie 3-4 minuty. 

 

Jakiego rodzaju kawy polecamy do tego urządzenia?

Do metod alternatywnych, a w szczególności do przelewowych metod parzenia kaw, polecamy kawy w jasnym paleniu. Zachowują one więcej naturalnych właściwości ziaren. Przeważnie jasno palone kawy w naszej palarni, to kawy specialty. Pochodzące z konkretnej farmy, poddawane szczególnej trosce podczas zbierania i obróbki w plantacji, są najlepszym wyborem do drippera.

 

Więcej informacji o parzeniu kawy w Drip Hario znajdziesz na naszym blogu.

Zapraszamy również do przeczytania innych artykułów z naszego bloga.

Co to jest dripper i jak go używać?

  • Baner sklep - desktop