Search on blog

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Zestaw prezentowy duży - 4x250g kawa ziarnista

Zestaw zawiera:

  • Kawa Darvea 4 x 250g Premium,
  • Eleganckie pudełko eko,
  • Własny wybór kaw

Więcej szczegółów

127,00 zł brutto

  • Zestaw 1
  • Zestaw 2
  • Tak
  • Nie

Więcej informacji

Szukasz wyjątkowego upominku dla rodziny, znajomych lub klientów? Co powiesz na oryginalny prezent z tarnowskiej palarni kawy DARVEA? Zestaw zawiera 4 x 250g wybranych przez Ciebie kaw, świeżo palonych ,o zaskakującym smaku oraz aromacie. Wybierz kawy z każdego regionu ,a zapewnisz obdarowanemu niesamowitą podróż po całym świecie. A wszystko to zapakowane w ekologicznym, eleganckim pudełku.

Zestawy do wyboru:

Zestaw 1 - Brasil Santos, Columbia Excelso, Ethiopia Sidamo, Honduras SHG

Zestaw 2 - Nicaragua SHB, Ethiopia Sidamo, Columbia Excelso, Brasil Santos

 

Opisy wszystkich kaw znajdują się na stronie internetowej w zakładce KAWY. Składając zamówienie napisz do nas wiadomość z Twoim własnym wyborem kaw, a umieścimy je w pudełku.

 

Zapakujemy ten prezent stylowo

 

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu jak to mawiają. W tym przypadku jednak otrzymujesz od nas dwa w jednym. Wyśmienitą zawartość zestawu prezentowego, zapakowanego w gustowne, eleganckie i w minimalistycznym stylu eko - pudełku Darvea.

Wszystko to przewiązane kokardką - gotowe do wręczenia

Zdjęcia poglądowe

Zdjęcia mają jedynie charakter poglądowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi kawami i wyboru idealnego smaku dla siebie. Jeżeli jednak decyzja jest zbyt trudna, mamy świetne rozwiązanie. Opisz nam krótko jakiej kawy oczekujesz, a nasi specjaliści wybiorą ją specjalnie dla Ciebie.

 Zestaw prezentowy

Obdaruj kogoś od razu - wyślemy bezpośrednio i jeżeli chcesz dołączymy życzenia!

 

Chcesz zrobić komuś niespodziankę? Idealnie! Możemy wysłać ten prezent bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować! Wystarczy, że zaznaczysz nam w komentarzu, że to jest prezent i podasz odpowiedni adres dostawy. Wtedy np. nie będziemy dodawać paragonu do tej przesyłki - tak będzie bardziej taktownie.

Jeżeli chcesz, dołączymy również do paczki bilecik z życzeniami, wystarczy, że wybierzesz tę opcję przy zakupie paczki i napiszesz nam w wiadomości treść życzeń.

Kartka z życzeniami-Przód

  • Baner sklep - desktop