Darmowa dostawa od 70 PLN! :)
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nomads

Nomads

Nomads, czyli produkty najwyższej jakości

Nomads jest naszą marką, która wyróżnia w Darvea inne produkty niż kawa - są to różnego rodzaju wyroby rzemieślnicze, cenione za swój naturalny skład, pewne pochodzenie i wysoką jakość.

 

Pochodzenie Nomads

Nomads pochodzi od słowa Nomada. Jest to osoba wędrowna, nieposiadająca stałego miejsca zamieszkania. Przemieszcza się z miejsca na miejsce w poszukiwaniu pożywienia, wody czy postoju.

 

O produktach Nomads

Tak jak Nomadzi, tak i my poszukujemy - nietuzinkowych smaków świata, produktów, które zaskakują jakością i oferują bogactwo doświadczeń.

Dbamy o to, by każdy z produktów Nomads posiadał jak najlepszy skład. Wybieramy je z lokalnych, rzemieślniczych manufaktur, ale też z odległych zakątków świata. Wspieramy małe, rodzinne przedsiębiorstwa, które prowadzą działalność z pokolenia na pokolenie, są wierne długoletnim recepturom i zapewniają unikatowość wyborów oraz dbają o środowisko.

 

Dlaczego warto wybrać produkty Nomads?

Każdy z produktów Nomads ma swoją historię i nie jest przypadkowy, dlatego jest tak bliski naszemu sercu. Warto wybrać się w podróż z Nomadami, by odkryć wyjątkowość każdego z nich!


Nomads

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 84 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-21
Sprawna obsługa, ale najważniejsze to przecież kawa. A ta naprawdę wysokiej jakości.
2024-06-05
jak zwykle wszystko w porządku
pixelpixel